Proeflessen & Infoavond

Op woensdagavond 27 februari 2019 organiseren wij een speciale avond voor jou en je ouders! Wil je/wilt u onze school beter leren kennen? Schrijf dan in voor één proefles en/of voor één of meerdere informatierondes. Zowel leerlingen als ouders/verzorgers zijn van harte welkom bij de proeflessen, de informatierondes zijn alleen gericht op ouders/verzorgers.
Wij ontvangen je/u graag vanaf 18.30 uur in de aula, de proeflessen en informatierondes starten 18.45 uur.

U kunt zich uiterlijk 20 februari aanmelden via onze website www.maritiemcollegeijmuiden.nl

Aanbod proeflessen

1. Techniek onderbouw; een robotborstel bouwen, maak een borstel die zelf het werk doet!
2. Natuurkunde en scheikunde experimenten; als een echte onderzoeker aan de gang met leuke en interessante proefjes. De boel niet laten ontploffen alsjeblieft…..
3. Mobiliteit en Transport; klussen als een echte monteur! Leuke opdrachten zoals kleppen stellen, wiel wisselen, remmen van een fiets vervangen en stellen, elektronica opdrachten.
4. Bouwen Wonen en Interieur; aan de slag met decoratieve (schilderen/versieren) technieken.
5. Produceren, Installeren en Energie; met samengeperste gassen kun je hele leuke dingen doen! Aan de slag met pneumatiek. Hoe kun je met perslucht dingen in beweging krijgen?
6. Produceren, Installeren en Energie; ontdek hoe elektro lichtschakelingen werken die we in huis gebruiken.
7. Maritieme Techniek; varen met de Union.

Presentaties

Presentaties bieden we aan in drie rondes van ieder 20 minuten, wisseltijd 5 minuten. Na afloop kunnen de ouders naar de proefles waar hun kind aan deelneemt. U kunt kiezen uit de volgende presentaties;
1. Algemene informatie over onze school (presentatie zoals tijdens de doemiddagen is gegeven).
2. Ons onderwijsconcept “Ons Leren”.
3. Ondersteuning en begeleiding.
4. Determinatie en keuzebegeleiding; Loopbaan Oriëntatie en Begeleiding (LOB) en Praktische Profiel Oriëntatie (PPO).
5. Profielen in onze bovenbouw; Produceren Installeren en Energie (PIE), Bouwen Wonen en Interieur (BWI), Mobiliteit en Transport (M&T) en Maritieme Techniek (MaT).

Graag tot ziens op woensdagavond 27 februari!

ik doe mee met de proeflessen!

Het Maritiem College IJmuiden maakt gebruik van Cookies. Als je verder gaat op onze website gaan we ervan uit dat je dat goed vindt. Het Maritiem College IJmuiden maakt gebruik van cookies, omdat wij jouw privacy willen waarborgen en de gebruiksvriendelijkheid van onze website willen verbeteren. Hieronder verschaffen we je met informatie over wat cookies zijn en hoe wij deze gebruiken. Wat zijn Cookies? Het plaatsen van Cookies zorgt ervoor dat onze website goed werkt en dat jij goed en gemakkelijk door onze website kunt navigeren. Cookies zijn kleine tekstbestanden waarmee automatisch informatie wordt opgeslagen. Hoe gebruiken wij Cookies? Door het plaatsen van Cookies kunnen wij bijvoorbeeld zien of jij voor het eerst onze website bezoekt of dat je deze al meerdere malen bezocht hebt. Wij gebruiken Cookies om het volgende te doen: - Kernfuncties. Deze cookies zijn nodig om onze website gemakkelijk te laten functioneren. Enkele onderdelen van de website zullen zonder deze cookies niet werken. - Google Analytics. Door het observeren van het gedrag van bezoekers op onze website, kunnen wij ervoor zorgen dat de inhoud van onze website nog beter wordt afgestemd op onze bezoekers. - Daarnaast gebruiken wij diverse trackers om onze bezoekers buiten het bezoek van onze website van informatie te voorzien van onze evenementen (bijvoorbeeld open dagen, of aanmelddeadlines). Cookies verwijderen of uitschakelen. Heb je toch liever geen cookies in je browser? Deze kun je zelf gemakkelijk uitschakelen via je browser instellingen. Houd wel in je achterhoofd dat dit ervoor kan zorgen dat onze website niet meer optimaal werkt. Meer informatie over hoe u cookies kunt uitschakelen? Klik hier Inzage, correctie en recht van verzet Je hebt het recht om te vragen om inzage in en correctie of verwijdering van gegevens. Gebruik hiervoor de . Om misbruik te voorkomen kan gevraagd worden om je adequaat te identificeren. Wanneer het gaat om inzage in persoonsgegevens gekoppeld aan een cookie, dien je een kopie van de cookie in kwestie mee te sturen. Je kunt deze terug vinden in de instellingen van uw browser.

Het Maritiem College IJmuiden maakt gebruik van Cookies. Als je verder gaat op onze website gaan we ervan uit dat je dat goed vindt. Meer weten hierover? Bekijk ons cookiebeleid.

Sluiten